Read Gyvenimas po vieną by Eric Klinenberg Free Online


Ebook Gyvenimas po vieną by Eric Klinenberg read! Book Title: Gyvenimas po vieną
The author of the book: Eric Klinenberg
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Edition: Tyto alba
Date of issue: 2013
Format files: PDF
The size of the: 356 KB
City - Country: No data
Loaded: 2970 times
Reader ratings: 4.5

Read full description of the books:Ši knyga pakeis jūsų gyvenimą. Ji tokia svarbi, kad gali tapti tiek laisvalaikio skaitiniu, tiek socialinių mokslų klasikos veikalu.

Eric Klinenberg (Erikas Klinenbergas; g. 1970 m.) – JAV sociologijos profesorius ir Viešosios informacijos instituto prie Niujorko universiteto direktorius. Jis aktyviai bendradarbiauja su The New Yorker, The New York Times Magazine, Time Magazine, Fortune, The Wall Street Journal, The Washington Post ir kitais leidiniais, dalyvauja radijo laidose. „Gyvenimas po vieną“ – trečioji jo knyga.

„Gyvenimas po vieną“ pasakoja apie didžiausią mūsų laikų socialinį pasikeitimą – nepaprastai padaugėjo žmonių, kurie renkasi gyventi vieni. Baigę studijas jaunuoliai siekia gyventi atskirai nuo tėvų; nesėkmingą santuoką išgyvenę žmonės nebenori ieškoti pastovaus partnerio; net vyresnio amžiaus žmonės dažnai mieliau gyvena vieni nei drauge su kuo nors. Kodėl? Ir kaip į tai reaguoti? Nerimauti, kad dukra „nieko nesusiranda“ ar kad išsiskyręs tėvas net nesistengia ieškoti kitos partnerės? O gal jus pačius kamuoja aplinkiniai, klausinėdami, ar dar neturite draugo, ir gąsdindami, kad, nutikus nelaimei, pragulėsite namie tol, kol policija išlauš buto duris?

Beveik 31 milijonas amerikiečių šiuo metu gyvena vieni. Vienas iš septynių žmonių mėgaujasi savo paties draugija ir neketina nieko keisti. Tačiau 1950 m. tokių žmonių Amerikoje buvo tik 4 milijonai. Tas pats vyksta ir Europoje bei Japonijoje. Kas atsitiko, kodėl mūsų visuomenė taip pasikeitė? Ir galiausiai – gal gyventi vienam nėra taip jau baisu?

Erico Klinenbergo studija ne tik atsako į šiuos klausimus, bet ir pavyzdžiais įrodo: gyvenimas po vieną turi daugybę privalumų, o taip gyvenantys ne visi yra nelaimingi. Jie turi savo aplinką, kurią patys susikūrė – bendravimą elektroninėje erdvėje, aktyvų socialinį gyvenimą, darbą, kolegų, draugų ir gyvūnų. Šių laikų vienišiai – nebe visuomenės atstumti susiraukę nevykėliai, o laisvę pasirinkę ir ja besimėgaujantys individai. Ši knyga raminamai teigia: jūs, gyvenantys vieni, esate visai ne vieniši – jūsų daugybė.


Download Gyvenimas po vieną PDF Gyvenimas po vieną PDF
Download Gyvenimas po vieną ERUB Gyvenimas po vieną PDF
Download Gyvenimas po vieną DOC Gyvenimas po vieną PDF
Download Gyvenimas po vieną TXT Gyvenimas po vieną PDFRead information about the author

Ebook Gyvenimas po vieną read Online! Eric Klinenberg is Professor of Sociology; Public Policy; and Media, Culture, and Communications at New York University. He is the author of Going Solo: The Extraordinary Rise and Surprising Appeal of Living Alone (The Penguin Press, 2012), Fighting for Air: The Battle to Control America’s Media (Metropolitan Books, 2007), and Heat Wave: A Social Autopsy of Disaster in Chicago (University of Chicago Press, 2002), as well as the editor of Cultural Production in a Digital Age and of the journal Public Culture. His scholarly work has been published in journals including the American Sociological Review, Theory and Society, and Ethnography, and he has contributed to The New York Times Magazine, Rolling Stone, Time Magazine, Fortune, The Wall Street Journal, The Nation, The Washington Post, Slate, Le Monde Diplomatique, The London Review of Books, and the radio program, This American Life.


Reviews of the Gyvenimas po vieną


LOUIE

All right, quick download.

SEBASTIAN

Contradictory. On the one hand, it pulls in and on the other ...

ISABELLE

Put it on the toilet paper! or the fireplace!

DEXTER

Bogus! You could have done better.

ANNA

I really hated the book.
Add a comment
Download EBOOK Gyvenimas po vieną by Eric Klinenberg Online free

PDF: gyvenimas-po-vien.pdf Gyvenimas po vieną PDF
ERUB: gyvenimas-po-vien.epub Gyvenimas po vieną ERUB
DOC: gyvenimas-po-vien.doc Gyvenimas po vieną DOC
TXT: gyvenimas-po-vien.txt Gyvenimas po vieną TXT