Read Wszystkie jutra by William Gibson Free Online


Ebook Wszystkie jutra by William Gibson read! Book Title: Wszystkie jutra
The author of the book: William Gibson
ISBN: 8372981329
ISBN 13: 9788372981325
Language: English
Edition: Zysk i S-ka
Date of issue: July 2002
Format files: PDF
The size of the: 22.94 MB
City - Country: No data
Loaded: 2952 times
Reader ratings: 6.6

Read full description of the books:Colin Laney, który jak nikt inny na Ziemi potrafi odnajdywać węzłowe punkty w natłoku informacji, obecnie mieszka w kartonowym pudle w Tokio. Jego ciałem wstrząsają gorączkowe sny, lecz jego umysł szybuje swobodnie jak zawsze i podpowiada mu, iż wkrótce coś się wydarzy: nie w Tokio, więc on tego nie zobaczy. Coś ma się stać w San Franciso i Laney potrzebuje kogoś, kto by przy tym był. Rydell nie ma żadnego konkretnego powodu, by nie jechać do Frisco. Prawdę mówiąc, jego ostatni pracodawca (Lucky Dragon, filia przy Sunset Boulevard, jedna z firm franchisingowych kierowanych z Singapuru) właśnie wyraźnie dał mu do zrozumienia, że Rydell może jechać, wyrzucając go na bruk. To często zdarza się Rydellowi; pomimo to, można mu ufać. Chevette nie ucieka do Rydella, chociaż ze wszystkich jej byłych chłopaków tylko do niego mogłaby uciec. A ucieka przed ostatnim z nich, który lubi bić. W każdym razie ona też zmierza do San Francisco, do jej dawnego domu na Moście, gdzie mieszkają ludzie nie mający dokąd pójść. Dobrze zna to miejsce i będzie mogła tam przetrwać. Harwood przez cały czas przebywa w San Francisco. Podobnie jak Laney, on też ma informacje zapowiadające zmianę. Zamierza dołożyć starań, aby w tym nowym porządku zająć równie wysokie miejsce na drabinie społecznej, jakie zajmował w starym… Jest gotów zabić wiele ludzi, żeby to osiągnąć.
We mgle San Francisco łatwo się ukryć, jeśli ktoś tego zechce, a nawet w najspokojniejsze dni świat wydaje się nieustannie zmieniać. Jakiś tajemniczy człowiek kroczy zwinnie we mgle, pozostawiając za sobą ciała ofiar i pustkę, która ostrzega Laneya o jego istnieniu. Chłopiec imieniem Silencio jest niemową, lecz swobodnie krąży po cyberinformatycznej sieci w poszukiwaniu jedynej rzeczy, która podziała na jego wyobraźnię. Rei Toi, japońska idoru, nadal studiuje wszystko co ludzkie. Sama nie jest człowiekiem, przynajmniej niezupełnie, ale pracuje nad tym. A w mgłach San Francisco, w tym niezwykłym momencie historii, któż wie, co jest a co nie jest możliwe…


Download Wszystkie jutra PDF Wszystkie jutra PDF
Download Wszystkie jutra ERUB Wszystkie jutra PDF
Download Wszystkie jutra DOC Wszystkie jutra PDF
Download Wszystkie jutra TXT Wszystkie jutra PDFRead information about the author

Ebook Wszystkie jutra read Online! Librarian Note: There is more than one author in the Goodreads database with this name. See this thread for more information.

William Ford Gibson is an American-Canadian writer who has been called the father of the cyberpunk subgenre of science fiction, having coined the term cyberspace in 1982 and popularized it in his first novel, Neuromancer(1984), which has sold more than 6.5 million copies worldwide.

While his early writing took the form of short stories, Gibson has since written nine critically acclaimed novels (one in collaboration), contributed articles to several major publications, and has collaborated extensively with performance artists, filmmakers and musicians. His thought has been cited as an influence on science fiction authors, academia, cyberculture, and technology.


---------------------------------

William Gibson. (2007, October 17). In Wikipedia, The Free Encyclopedia. Retrieved 20:30, October 19, 2007, from http://en.wikipedia.org/w/index.php?t...


Reviews of the Wszystkie jutra


OLLIE

Why are you asking to write a phone number?

GABRIEL

The author liked the book.

SOFIA

An interesting book that says more than you can fit

RONNIE

The best ... And the most interesting, bright, fascinating ...

MADDISON

This story is going to be remembered for a long time.
Add a comment
Download EBOOK Wszystkie jutra by William Gibson Online free

PDF: wszystkie-jutra.pdf Wszystkie jutra PDF
ERUB: wszystkie-jutra.epub Wszystkie jutra ERUB
DOC: wszystkie-jutra.doc Wszystkie jutra DOC
TXT: wszystkie-jutra.txt Wszystkie jutra TXT