Read Tuláci by Paul Harding Free Online


Ebook Tuláci by Paul Harding read! Book Title: Tuláci
The author of the book: Paul Harding
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Edition: Odeon
Date of issue: October 2011
Format files: PDF
The size of the: 827 KB
City - Country: No data
Loaded: 2022 times
Reader ratings: 3.1

Read full description of the books:Georgi Crosbymu, spořádanému otci rodiny a vášnivému hodináři, zbývá posledních několik desítek hodin života a v halucinogenním stavu umírajícího se mu vybavují útržky nejen z jeho života, ale také vzpomínky na otce, kočovného podomního obchodníka Howarda, podivína a originálního myslitele, který trpěl epilepsií a opustil rodinu, když bylo Georgeovi dvanáct.
Příběhy obou mužů se splétají ve zvláštní obraz neuchopitelného lidského života, neúprosnosti času a výjimečnosti tvůrčího ducha. Román se přelévá z první osoby do třetí, střídají se v něm klasické epické pasáže s proudy vědomí, vloženými fiktivními texty a lyrickými halucinogenními popisy. Soustředění na dvojici postav a jejich vnitřní svět mu dává sevřenou, intimní formu.
Líčením přírody, postavou myslitele, tuláka a proroka, který se nedokáže zařadit do běžné společnosti, tím vším dílo odkazuje k americké transcendentální tradici.


Download Tuláci PDF Tuláci PDF
Download Tuláci ERUB Tuláci PDF
Download Tuláci DOC Tuláci PDF
Download Tuláci TXT Tuláci PDFRead information about the author

Ebook Tuláci read Online! Paul Harding has an MFA in fiction from the Iowa Writers' Workshop (2000) and was a 2000–2001 Fiction Fellow at the Fine Arts Work Center, in Provincetown, MA. He has published short stories in Shakepainter and The Harvard Review. Paul currently teaches creative writing at Harvard. His first novel, Tinkers, won the 2010 Pulitzer Prize for Fiction.
Reviews of the Tuláci


STANLEY

Phone number you need to drive to protect against robots.

BOBBY

The author liked the book.

ESME

Compelling book!

MILLIE

It reads on one breath.
Add a comment
Download EBOOK Tuláci by Paul Harding Online free

PDF: tulci.pdf Tuláci PDF
ERUB: tulci.epub Tuláci ERUB
DOC: tulci.doc Tuláci DOC
TXT: tulci.txt Tuláci TXT